Skład Rad powiatowych Pomorskiej Izby Rolniczej VI Kadencji (2019-2023)

Powiat bytowski:

Bieliński Jarosław

Błaszkowska Barbara Maria - Delegatka na Walne Zgromadzenie PIR

Fesio Stefan

Gierszewski Piotr

Górski Edward

Hinc Wincenty

Jereczek Czesław

Leszk Janina

Łukasiewicz Marcin

Meyer Ilona

Mondry-Dombrowska Teresa

Mucha Henryk

Pałasz Mateusz

Reihs Dorota

Serafinowska Danuta

Szczypior Piotr

Sztobnicki Rafał

Tarnowski Jerzy

Wnuk Lipiński Leon Dionizy - Przewodniczący Rady Powiatowej

Wroński Leszek

 

Powiat chojnicki:

Cysewski Marcin

Czapiewski Dariusz

Dąbrowski Dariusz Stanisław - Przewodniczący Rady Powiatowej

Frymark Robert

Piechowski Jarosław

Pik Marian

Riegelska Anita

Storman Stefan

Wika-Czarnowska Beata Ewelina - Delegatka na Walne Zgromadzenie PIR

 

Powiat człuchowski:

Adamiak Krystyna

Biełus Stanisław

Bogumiła Marek - Delegatka na Walne Zgromadzenie PIR

Dymitrów Łukasz

Ewert Edwina

Gwizdała Daria

Gwiżdż Ewa

Kułynycz Jarosław

Lewandowski Dariusz

Łozowicki Leszek

Mładanowicz Rafał - Przewodniczący Rady Powiatowej

Narloch Marcin

 

Powiat gdański:

Barto Jerzy

Dończyk Andrzej Franciszek - Delegat na Walne Zgromadzenie PIR

Grajoszek Zbigniew

Gutjahr Janusz

Jednacz Jan

Kleps Stanisław

Kowalski Marian

Narożnik Krystyna

Skierka Bogusław

Tymoszuk Andrzej

Wiczling Jan - Przewodniczący Rady Powiatowej

 

Powiat kartuski:

Cieszyński Andrzej

Dąbrowski Brunon

Formela Tadeusz

Gański Grzegorz

Hirsz Arleta

Hoppa Krzysztof

Jażdżewski Zygmunt

Kunowski Mariusz

Miotk Bożena

Ptach Piotr

Reiter Zbigniew Władysław - Delegat na Walne Zgromadzenie PIR

Richert Wiesława

Stromski Zygmunt - Przewodniczący Rady Powiatowej

Toruńczak Ryszard

Wenzel Stefan

Zblewski Jan

 

Powiat kościerski:

Borowski Grzegorz Franciszek - Delegat na Walne Zgromadzenie PIR

Ciepliński Ludwik

Cyra Czesław

Jakubek Józef

Kleinszmidt Ryszard Jerzy - Przewodniczący Rady Powiatowej

Kujawski Grzegorz

Kurecki Bogdan

Mazur Katarzyna

Narloch Stanisław

Skierawski Bartosz

Treder Bogdan

Zielińska Ewa

 

Powiat kwidzyński:

Anders Stanisław

Dziadko Janusz Franciszek - Delegat na Walne Zgromadzenie PIR

Jarema Bogdan

Mroczek Andrzej

Ostrowska Kazimiera

Pabian Jerzy

Patzwald Ryszard

Przechadzki Waldemar - Przewodniczący Rady Powiatowej

Ungrowski Marek

Żyła Piotr

 

Powiat lęborski:

Maciukiewicz Michał

Myszk Waldemar

Płotka Krystian

Syldatk Jan

Wiertel-Kowal Renata - Przewodnicząca Rady Powiatowej

Wrzeszcz Jan - Delegat na Walne Zgromadzenie PIR

 

Powiat malborski:

Brzeziński Marek

Leszczyński Dariusz

Marciniak Aneta

Michalski Jan Wojciech - Delegat na Walne Zgromadzenie PIR

Przyborowicz Rafał

Puzio Zbigniew

Sroka Władysław Czesław - Przewodniczący Rady Powiatowej

Strąk Władysław

Szturmowski Jarosław

 

Powiat nowodworski:

Boguszewski Grzegorz

Burczy Michał

Doliński Zenon

Kukułka Stanisław

Rybicki Józef - Delegat na Walne Zgromadzenie PIR

Sobociński Andrzej - Przewodniczący Rady Powiatowej

Załuga Dariusz

 

Powiat pucki:

Adolph Halina

Bistram Zenon Antoni - Przewodniczący Rady Powiatowej

Hintzke Andrzej

Junga Piotr

Krause Wanda - Delegatka na Walne Zgromadzenie PIR

Nowak Karol

Okoń Mieczysław

 

Powiat słupski:

Bartosiewicz Grzegorz

Dyś Mariusz - Delegat na Walne Zgromadzenie PIR

Gasyna Dorota

Grzelczyk Jan

Jóźwiak Janusz

Krycki Eugeniusz

Kurach Dariusz

Ławrenowicz Krzysztof

Olech Marek

Rapta Piotr

Tur Kazimierz

Ustowski Marek Dominik - Przewodniczący Rady Powiatowej

Wekwert Paweł

Zabieglik Jerzy

 

Powiat starogardzki:

Berent Piotr

Czarnecki Henryk

Czechowski Sławomir

Damrath Dorota

Gliniecka Grażyna

Gromowska Elżbieta

Gumiński Ryszard

Kaliszewski Mateusz

Kamiński Adam

Kolaska Lech Jan - Przewodniczący Rady Powiatowej

Kolberg Wiesław

Kosznik Wiesław

Michna Kazimierz

Pardua Jan

Roskwitalski Rafał

Szopińska Iwona

Tuszyński Paweł - Delegat na Walne Zgromadzenie PIR

Wiśniewska Sylwia

Wójcik Wiesław

 

Powiat sztumski:

Burzyński Wiesław - Delegat na Walne Zgromadzenie PIR

Chodyna Dariusz

Kuśmierczyk Anna - Przewodnicząca Rady Powiatowej

Letkiman Robert

Marchlewski Kazimierz

Sander-Orepuk Justyna

Sikora Adam

Smoter Marek

Sołdaczuk Wojciech

Warunek Józef

 

Powiat tczewski:

Grala Edward

Kata Stefan

Litawa Krzysztof

Przygocki Karol - Przewodniczący Rady Powiatowej

Schwarz Grzegorz

Stankiewicz Leszek Paweł - Delegat na Walne Zgromadzenie PIR

Szumal Magdalena

Węsierska Katarzyna

 

Powiat wejherowski:

Bojanowski Marian Franciszek - Delegat na Walne Zgromadzenie PIR

Groth Dariusz

Haase Tadeusz

Hopa Mieczysław

Jasiński Piotr Aleksander - Przewodniczący Rady Powiatowej

Kandziora Jan

Kroll Tomasz

Langer Krzysztof

Lidzbarska Janina

Mazur Jarosław

Pranga Józef

Szatkowski Radosław

Woźniak Krzysztof